Archiv aktualit a článků

Pondělky pro malé

Lesní klub Jurta zavedl pondělky pro malé děti v doprovodu svých rodičů. Je to den her a vyžití v prostředí biofarmy pro děti do 2,5 let věku v doprovodu rodičů.
29. 6. 2012 Úřední deska, Jakub F. Čtěte více

Prázdniny a tábory na farmě!

Užijte si letní dny na farmě Jurty v Nebočadech - keramika, truhlárna, katr, pole, sady. Plánujeme dva týdenní otevřené příměstské tábory a srpnový tábor pro spřátelené rodiče s dětmi. Kontaktujte nás pro podrobnosti, nebo čtěte pravidelně www.lesniklub.cz a www.facebook.com/LesniKLubJurta.
14. 6. 2012 Jakub F., Úřední deska Čtěte více

Aktuálně k sobotnímu cyklo-Rathenu

Vážení rodiče, podívejte se prosím do kalendáře akcí na aktualizované informace k sobotnímu výletu na kole do Rathenu. Počasí by mělo být peprné, tak se těšíme! 
13. 6. 2012 Jakub F. Čtěte více

Narození malé osličky

V pondělí jsme ve stáji našli narozené a již očištěné oslátko - opravdu krásný, nesouměrný, na hlavu přepadávající tvor s velmi jemnou srstí na dotek. Více na www.facebook.com/LesniKlubJurta :)

7. 6. 2012 Jakub F., Petra T. Čtěte více

Narozeniny v klubu

Narozeniny, svátky nebo jiné osobní důležité dny mohou děti oslavit se svojí smečkou v prostorách klubu. Zkusili jsme to s Ondrou a bylo to dobré.
26. 4. 2012 Jakub F. Čtěte více

Proběhla první schůzka rodičů 2012

30. 4. odpoledne jsme se sešli na první řádné třídní schůzce LKJ roku 2012. Mluvilo se o třech věcech: ukončili jsme zhruba dvouleté pilotní období Lesního klubu, popsali podobu následujícího profi fungování klubu a nastínili dlouhodobé představy a možnosti vzdělávání našich dětí. 
31. 3. 2012 Úřední deska, Jakub F. Čtěte více

» Nalezeny žádné akce.

Anketa