1. Den otevřených dveří

1. Den otevřených dveří
11. 05. 2012 - 11. 05. 2012, Nebočady
Zajímá vás, jak to vypadá v Lesním klubu? Rádi byste se zeptali, rádi byste všechno na vlastní oči viděli a zkusili? Vezměte děti a přijďte mezi nás! (13:00 – 16:00)

"Jistě mi dáte za pravdu, jak je důležité vybrat pro svoje dítě vhodné vzdělávací zařízení. Každý rodič chce, aby se v něm cítilo dobře, těšilo se tam a on pak mohl sdílet jeho nadšení, podporovat osobní rozvoj a dále zvažovat jeho další směřování. Prvním krokem, jak se přesvědčit o vhodnosti výběru předškolního zařízení, by pro mnohé z vás mohla být návštěva spojená s osobním zážitkem. Připravili jsme proto Dny otevřených dveří." Říká paní učitelka Petra.

Přijďte si prohlédnout naše zázemí, hřiště v přírodním stylu, pohladit oslíky, nakrmit králíky a v neposlední řadě prodiskutovat s pedagogem všechny otázky, které vám budou ležet na srdci. Je dobré si předem pročíst webové stránky, abyste získali stručnou představu o chodu a filozofii Lesního klubu Jurta.
Bude to den jako každý jiný. Tedy skoro. Do školky může přijít rodič s dítětem i když není zapsáno a strávit s námi společně čas od 13:00 do 16:00 hodin. Nejlépe v celém rozsahu.
Pro děti bude připraven zážitkový program v lese nebo na zahradě s našimi zvířátky, proto se vhodně, Vy i Vaše děti, do přírody oblečte, a máte-li batůžek, přibalte do něho lahvičku s pitím a do krabičky malou svačinu.