Pondělky pro malé a dvojden na farmě

Pondělky pro malé

Pondělky jsou v Lesní mateřské škole Jurta zaměřené na děti do 2,5 let věku v doprovodu rodičů, kteří zvažují přihlášení svého dítěte do Lesní školy Jurta. Dopoledne (9,00 - 12,00 hodin), které tu děti s rodičem tráví, je v souladu s filozofií Klubu zaměřené na zážitky a hru v přirozeném prostředí, co nejvíce venku v terénu. Zahradní ateliér Lesního klubu Jurta, zahrada a hrová stanoviště jsou součástí biofarmy v Nebočadech u Děčína.

Školní rok 2020/2021 začínáme 5. 10. s Aničkou Šefčíkovou (tel. 778 714 929). Prosím, domlouvejte si vaši účast nebo neúčast přímo s Aničkou.

Pravidelná skupina a ceny pondělků pro malé

Jednorázové či občasné návštěvy vítáme, nicméně aby se mohla utvořit skupina, ve které se děti cítí bezpečně, kde se přirozeně zapojí do hry se staršími dětmi, považujeme za rozumné docházet k nám každé pondělní dopoledne. Proto dáváme při plné obsazenosti přednost těm rodičům s dětmi, kteří chodí pravidelně. 

Cena za pondělí pro malé je 150 Kč. Říkáme, že je to levnější než jakékoliv hlídání a přitom pro dítě o mnoho přínosnější.

Co s sebou? Vhodné (podle ročního období a momentálního počasí) oblečení pro Vás i Vaše dítě (opravdu jsme celý den venku :), náhradní oblečení (aby Vás vzali při zpáteční cestě do autobusu), svačinu, pití.

Dvojden na farmě

Pro rodiny s malými dětmi, zejména pokud žijí ve městech, je dvojden na farmě - neděle & pondělí.

Ceny ubytování a pondělních aktivit

Ubytování ve vlastním pokojíku se společnou kuchyňkou stojí 290Kč / noc / osobu. Cena společné dormitory je 150Kč / noc / osobu.

Bookmark and Share 

 

Chcete přihlásit své dítě do klubu nebo získat více informací?

Co Vás zajímá:

Upřesnění:
Email:* Váš email bude sloužit pouze pro odeslání odpovědi.
Telefon: Prosíme, zkontrolujte, zda jste své číslo zapsali správně - ať se Vám dovoláme :)
CaptchaOchrana proti SPAMu: opište kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte stránku.